Aktiivne
kinnisvaramüük

Sellit Kinnisvara on müügile orienteeritud kinnisvarabüroo

Kas otsid partnerit, kes aitaks sul oma kinnisvara kiirelt ning efektiivselt müüa?

Võtame enda kanda kogu protsessi kinnisvara hindamisest kuni müügitehinguni. Selliti aktiivsed maaklerid aitavad üles seada atraktiivse müügikuulutuse, suhtlevad potentsiaalsete ostjatega ning viivad tehingu Sulle kasuliku lõpuni. Koostöös Sellitiga saavad Sinu kinnisvaraobjektid müüdud kiiremini ning parema hinnaga. Kinnisvara müük on meie abiga kiire, meeldiv ja efektiivne!

Müü oma kinnisvara ›
7

sammu müügini

  1. Võtad meiega ühendust numbril 58 058 878 või e-posti aadressil kinnisvara@sellit.ee.
  2. Vaatame koos kinnisvara üle ja saame tuttavaks.
  3. Professionaalne hindaja määrab kinnisvara turuhinna.
  4. Kui kõik sobib, sõlmime kinnisvara vahendamiseks kokkuleppe. Mingeid kulusid sellega Sulle ei kaasne.
  5. Meie maaklerid võtavad objekti turundamise ja müügi täielikult enda kanda: Sa ei pea potentsiaalseid kliente ise otsima ega nendega suhtlema.
  6. Selliti kinnisvaramaakler peab Sinu eest läbirääkimisi ja viib tehingu Sulle kasuliku lõpuni.
  7. Maksad meie teenuse eest ainult siis, kui jõuame reaalse tehinguni.

Pingutame Sinu heaolu nimel

Kinnisvara müük eeldab lisaks tugevale strateegiale ka pühendumust, motivatsiooni ja tegutsemist. Gramm tegutsemist on parem kui tonn teooriat, seepärast oleme valmis iga kinnisvaraobjekti müümise nimel kõvasti pingutama.

Oleme ennast väga erinevate toodete ja teenuste müümisel kõva töörügajana tõestanud. Praegu on meie peamine eesmärk teha suuri tegusid ka kinnisvaramüügis ja tõestada seejuures, et hea maakler on suurepärane investeering, mitte lihtsalt kuulutuse ülespanija ning mõttetu kuluallikas.

Iga klient, kinnisvaraobjekt ja potentsiaalne ostuhuviline on meile väga oluline. Anname endast alati parima, et muuta kogu protsess kõigile osalistele kiireks, meeldivaks ning eelkõige tulusaks. Meie eesmärk on olla uue ajastu kinnisvarabüroo, mis keskendub aktiivsele müügitööle, mitte pasiivsele ootamisele!

Turu parimad müügistrateegiad

Oleme töötanud koos Eesti tuntuimate ettevõtetega ning aidanud neil müüki ja klienditeenindust parendada. Kõige selle käigus oleme ka ise väga palju õppinud. Lisaks Endoverile ja Starmanile kuuluvad meie rahulolevate klientide hulka näiteks Olympic, Põldma Kaubandus (Denim Dream, Guess, Tommy Hilfiger), Sangar jpt. Sellist kogemust pole praegu mitte ühelgi teisel Eesti kinnisvarabürool.

Oleme koolitanud tuhandeid müügiinimesi, aga kõige rohkem pöörame tähelepanu enda töötajatele. Iga Selliti kinnisvaramaakler saab aastas keskmiselt üle 250 tunni müügikoolitust, millele lisandub individuaalõpe. Tegutsedes aktiivselt koolitusturul, julgeme öelda, et ka nende näitajatega oleme kindlad liidrid, mitte sabassörkijad.

Selliti kinnisvaramaaklerite seas ei ole amatöörlikke juhutöötajaid. Siin on vaid tugeva müügitaustaga spetsialistid, kes on harjunud tegutsema väljaspool mugavustsooni. Tehnilised müügioskused ja suhtumine mõjutavad omakorda väga palju seda, kui kiire ja meeldiv on protsess kõigile osalistele ning millise hinnaga Sinu kinnisvara lõpuks müüakse.

Sellit on müünud üle kolme aasta kaubanduskeskustes ja ukselt uksele Starmani teenuseid. Meie müügiinimesed töötavad päevas 10–14 tundi ja suudavad selle ajaga individuaalselt luua tuhandeid kontakte. Mõnele kliendile võib selline aktiivsus mõjuda tüütult, kuid tulemused räägivad iseenda eest.

Oleme Starmanile praegu üks peamine uute klientide hankimise kanal – ja seda puhtalt tänu aktiivmüügile. Seejuures on meil kontserni parimad näitajad nii tehingute suuruse (rõhume väärtusele, mitte odavale hinnale) kui ka lõppkliendi rahulolu (NPS) arvestuses!

Must vöö müügis

Selliti menukat raamatut „Must vöö müügis“ (ingl „Black Belt in Sales“) kasutab õppematerjalina lisaks kümnetele tuhandetele müügiinimestele ka hinnanguliselt 80% Eesti kinnisvarabüroodest. Meie konsultandid ja kinnisvaramaaklerid on kirjutanud enesearengu- ja müügiteemadel hulgaliselt artikleid ning esinevad regulaarselt mitmesugustel konverentsidel. Lisaks korraldame ise populaarset koolitussarja „Must vöö müügis“.

"Olen Sellitiga pikemat aega koostööd teinud ja julgen neid kindlasti soovitada. Meeskond on töökas, nii teoorias kui ka praktikas äärmiselt pädev ning nendega on lihtne asju ajada. Kindlasti suudab Selliti tiim tulla toime väljakutsetega, mis võivad tavalistele koolitajatele üle jõu käia."
Fred Krieger
Scoro Software, tegevjuht
"Selliti koolitajad on ühed parimad, kes on meie ettevõtte töötajaid koolitanud. Terve koolituse aeg oli algusest lõpuni kaasahaarav ja põnev ning mis kõige tähtsam – koolitusest said töötajad praktilisi oskusi, mis võimaldavad koheselt tulemusi saavutada."
Heinar Põldma
Põldma Kaubanduse AS, tegevjuht
"Tänu koostööle Sellitiga oleme suutnud viia oma teenindajad täiesti uuele tasemele. Süsteemne õpe, mida teostatakse individuaalselt, on taganud meile müügitulemuste pideva kasvu ning konsultantide pideva arengu. Kaasaegselt teostatud kontrollostud, paindlikkus ja adekvaatne tagasiside on nad muutnud meie silmis kasulikeks koostööpartneriteks. Koostöös Sellitiga on meil välja töötatud kaasaegne teenindusstandard, mis viib meid kindlasti lähemale meie eesmärgile – et Sangari poes töötaksid Eesti parimad teenindajad."
Märt Vagur
Sangar AS, endine jaekaubanduse müügijuht
"Elus tuleb ikka ette nö madalhetki, mil aku vajab laadimist ja motivatsioon tõstmist. Tarmo on üks neist vähestest, kelle poole sellisel puhul pöörduda. See mees on jõud, energia ning positiivsus- kõik ühes paketis. Soovitan!"
Lauri Luik
XI, XII ja XIII Riigikogu liige
"Selliti tiim tõi läbi professionaalsete müügikoolituste meie töötajatele uusi teadmisi ja aitas leida juhtkonnal paremad töötajate motiveerimise paketid, tänu millele tõusid oluliselt firma müügitulemused."
Kersti Piirmets
Fliis Trade OÜ, tegevjuht
"Mina usaldan inimesi, kes ei tunnista pealiskaudsust ega lepi keskpärasega, kes on valmis võtma aega, süvenema, otsima lahendusi ja need lahendused ka tööle panema. Tunnen Selliti meeskonnast Tarmo Tamme just täpselt sellise tegelasena. Sellit on toonud Eesti koolitusmaailma täiesti uue kultuuri ja lähenemise."
Keit Pentus-Rosimannus
Endine Eesti minister, hetkel Riigikogu liige
"Ootasime parimat tulemust ja saime üle ootuste tulemuse. Eriti hindan seda, et lisaks kokkulepitule aidati ka kandidaatide valikul ja väljaõppel. Samuti meeldis see, et arveldamine polnud tavapärane “raha ette ja kohe”, vaid toimus etapiviisiliselt ja pärast iga etapi edukat lõppu! Supertulemus ja kindlasti soovitan!"
Ingmar Pappel
Interinx OÜ, tegevjuht
"Oleme Selliti teenuseid kasutanud mitmel korral ja koostöö on end õigustanud. Suhtlus sujus väga ladusalt ning koolituskava paikapanemisel kaardistasime koos hetkeolukorra ning koolitusvajadused. Nende pikaajaline praktiline kogemus müügi valdkonnas aitas meil kiiresti üles leida valukohad ning panna kokku retsepti nende lahendamiseks. Pärast koolitusprogammi läbiviimist, mis muu hulgas hõlmas müügikonsultantide juhendamist ka reaalses töösituatsioonis, on meie ettevõtte silmast-silma müügisuuna kasv olnud märkimisväärne."
Aet Viira
MTG/Viasat, endine müügidirektor
"Oleme Selliti teenuseid kasutanud mitmel korral ja koostöö on end õigustanud. Suhtlus sujus väga ladusalt ning koolituskava paikapanemisel kaardistasime koos hetkeolukorra ning koolitusvajadused. Nende pikaajaline praktiline kogemus müügi valdkonnas aitas meil kiiresti üles leida valukohad ning panna kokku retsepti nende lahendamiseks. Pärast koolitusprogammi läbiviimist, mis muu hulgas hõlmas müügikonsultantide juhendamist ka reaalses töösituatsioonis, on meie ettevõtte silmast-silma müügisuuna kasv olnud märkimisväärne."
Aet Viira
MTG/Viasat, endine müügidirektor

Mustad Vööd Müügis ®

Gramm tegutsemist on parem kui tonn teooriat.