Kõige ambitsioonikam müügitiim Eestis!

Selliti tiimi kuuluvad positiivsed, edumeelsed ja kõrge tööeetikaga inimesed. Kui tunned, et need omadused kirjeldavad ka sind, tahad ennast proovile panna ja arvad, et suudad ka tempos püsida, siis anna endast märku! Kandideeri siin lehel või kirjuta aadressile talent@sellit.ee. Kinnisvaraalased küsimuste osas saad kiireima vastuse kui kirjutad aadressil kinnisvara@sellit.ee. Muudes küsimustes on mõistlik kirjutada info@sellit.ee või helistada numbril 58 058 878.

Tarmo Tamm

Turundus ja äriarendus
tarmo@sellit.ee

Elli Valla

Turundus ja äriarendus
elli@sellit.ee

Andres Kiviselg

Koolitused ja konsultatsioon
andres.kiviselg@sellit.ee

Karena Kurvits

Kinnisvaraalane konsultatsioon
karena.kurvits@sellit.ee

Karina Politanova

Kinnisvara müügipartner
karina.politanova@sellit.ee

Aleksandr Maljuga

Kinnisvara müügipartner
aleksandr.maljuga@sellit.ee

Priit Mäeorg

Kinnisvara müügipartner
priit.mäeorg@sellit.ee

Aili Hiisku

Müügipartner

Liisa Trisberg

Müügipartner

Roland Valgelin

Müügipartner

Kaspar Hang

Müügipartner

Richard Reim

Müügipartner

Rufat Kerimli

Müügipartner

Marken Karindi

Müügipartner

Richard Kool

Müügipartner

Laur Juhan Luuk

Müügipartner

Gristofer Tähelepp

Müügipartner

Taivo Liiva

Müügipartner

Roman Makarov

Müügipartner

Martin Melnikov

Müügipartner

Sellit OÜ

Pärnu mnt 130, Tallinn, 8. korrus
Reg: 10221358

info@sellit.ee

Näita juhiseid ›