Müüa korter, 2 tuba – Laulupeo 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüdud!
Tube:
2
Üldpind:
36.5 m2
Korrus:
1
Ehitusaasta:
1912
Lisainfo: Müüa 2-toaline eraldi köögiga korter kesklinna ja Kadrioru piiril. Suurepärane võimalus korter oma maitse järgi renoveerida!

MAJA
Tegemist on 1912. aastal ehitatud 8 korteriga puumajaga. Korter paikneb kõrgel 1. korrusel ning aknad avanevad maja küljele ja sisehoovi, tänu millele on korteris väga vaikne ja rahulik. Korteri koosseisu kuuluvad esik, vannituba, köök, elutuba ja magamistuba. Maja 0 korrusel asub suur keldriboks ning parkimisvõimalus on sisehoovis.
Majas tegutseb toimiv korteriühistu. Lähiajal on plaanis maja ja hoovi täielik renoveerimine (fassaad, aknad, küttesüsteem, keldrikorrus).

ÜMBRUS
Laulupeo tänav asub kesklinnas Kadrioru vahetus läheduses. Nautida saab kõiki kesklinna hüvesid – restoranid, poed, spordiklubid, koolid, lasteaiad, pargid, ühistranspordi peatused on kõik jalutuskäigu kaugusel. Samuti on Laulupeo tänav vaikne ühesuunaline tänav, eemal suurest teest.

VÕTKE ÜHENDUST!
Kui see elamine hakkas meeldima, siis tulge vaadake korter oma silmaga üle.

Võta ühendust

Karena Kurvits


EST / ENG


+372 554 5109
karena.kurvits@sellit.ee

Kirjuta maaklerile

Kas otsid partnerit, kes aitaks sul oma kinnisvara kiirelt ning efektiivselt müüa?

Võtame enda kanda kogu protsessi kinnisvara hindamisest kuni müügitehinguni. Selliti aktiivsed maaklerid aitavad üles seada atraktiivse müügikuulutuse, suhtlevad potentsiaalsete ostjatega ning viivad tehingu Sulle kasuliku lõpuni. Koostöös Sellitiga saavad Sinu kinnisvaraobjektid müüdud kiiremini ning parema hinnaga. Kinnisvara müük on meie abiga kiire, meeldiv ja efektiivne!

Loe rohkem Selliti kohta ›