Uus!

Müüa korter, 2 tuba – Pronksi 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

116 000 €
1983 €/m2
Võta ühendust ›
Tube:
2
Magamistube:
1
Vannitube:
1
Üldpind:
58.5 m2
Korrus:
2
Ehitusaasta:
1939
Lisainfo: KAHETOALINE KORTER SÜDALINNA NAABRUSES!

ASUKOHT
Pronksi 10 kortermaja asub Tallinna kesklinnas, Kompassi asumis. Vahetus lähedusse jääb Stockmann ning näiteks Viru Keskuseni jalutate vaid viie minutiga. Paremat elukohta on linnakodanikule raske soovida.

ELUKESKKOND
Tallinna kesklinna elanikuna saab Teile osaks päris mitu privileegi. Võite nautida linna populaarsete ostukeskuste ning kultuuri- ja meelelahutusasutuste lähedust, ligidal asuvad ka pargid, mitmesugused sportimisvõimalused ning Tallinna parimad koolid. Südalinn ja vanalinn paiknevad vaid jalutuskäigu kaugusel.
Asukoht võimaldab Teil vabalt hakkama saada ka autota, sest olulised teenused ootavad läheduses ja ühissõidukite liiklus on tihe. See kodu sobib hästi inimesele, kelle elutempo on kiire ja kes väärtustab oma aega.

MAJA
Pronksi 10 kortermaja ehitati 1939-ndal aastal, olles seega üks viimaseid hooneid, mis valmis esimese Eesti Vabariigi ajal. Majal on uus kivikatus ja fassaad renoveeriti 2015. aastal. Järgmise tööna remonditakse trepikoda ning välisuks vahetatakse välja. Maja kuulub riiklike kinnismälestiste hulka.

PLANEERING
Korterisse sisenedes ootab Teid ees esikuala, kus paremal käel on koht üleriiete jaoks. Esikust otse edasi asub avar elutuba. Kogu korterit iseloomustab selle ajastu majadele kohaselt pea kolme meetri kõrgused laed. Väga hästi on säilinud ka originaal radiaatorid ning puitraamil kahekordsed aknad. Akendest avaneb vaade Pronksi ja Gonsori tänava ristmikule.
Elutoa kõrval asetseb magamistuba. Tuba on parajalt suur mahutamaks näiteks kaks voodit , kirjutuslaua ning kogu muu vajaliku. Magamistoa ja köögi vahel on väike koridor, kust on ligipääs ka WC-ga vannituppa. Vannituba on varustatud elektrilise põrandaküttega ning viimistletud maast-laeni rohekates toonides plaatidega. Täiesti eraldi toana korteri teises küljes paikneb köök. Tänu läbi maja planeeringule avaneb köögist vaade hoovialale.

KOMMUNAALKULUD
Kortermaja köetakse kaugküttega. Korteri kommunaalkulud on soodsad: suvisel ajal keskmiselt 90 €/kuu ja talvel 150 – 160 €/kuu sh juba remondifond on sisse arvestatud.

PARKIMINE JA KELDRIBOKS
Pronksi 10 elanikel on võimalus kasutada maja sisehoovis asuvat privaatset parkimisala. Korteri juurde kuulub kokkuleppe alusel ka keldrikorrusel asuv keldriboks.

LISAINFO
Kui korter hakkas meeldima, siis lähme vaatame selle koos üle. Lisainfo soovi korral võtke julgelt ühendust!

Võta ühendust

Priit Mäeorg


EST / ENG / RUS


+372 5343 9770
priit.maeorg@sellit.ee

Kirjuta maaklerile

Kas otsid partnerit, kes aitaks sul oma kinnisvara kiirelt ning efektiivselt müüa?

Võtame enda kanda kogu protsessi kinnisvara hindamisest kuni müügitehinguni. Selliti aktiivsed maaklerid aitavad üles seada atraktiivse müügikuulutuse, suhtlevad potentsiaalsete ostjatega ning viivad tehingu Sulle kasuliku lõpuni. Koostöös Sellitiga saavad Sinu kinnisvaraobjektid müüdud kiiremini ning parema hinnaga. Kinnisvara müük on meie abiga kiire, meeldiv ja efektiivne!

Loe rohkem Selliti kohta ›