Uus!

Müüa maatükk, elamumaa – Kolmikkaare 20, Muraste, Harku vald, Harjumaa

55 900 €
28 €/m2
Võta ühendust ›
Krundi suurus:
2043 m2
Lisainfo: MÜÜA LOODUSKAUNI ASUKOHAGA KRUNT MURASTES!

ASUKOHT
Krunt aadressiga Kolmikkaare tn 20 asub kaunis mereäärses piirkonnas, Muraste külas, mis jääb Tallinna südalinnast 20 km kaugusele. Autoga sõites jõuate pealinna 15 minutiga, südalinna u 25 minutiga.

ELUKESKKOND
Muraste küla asub Harku vallas, kus elab ligikaudu kaks tuhat alalist elanikku. Kogu infrastruktuur on välja ehitatud – teed on asfalteeritud ja valgustatud, külas on kohalik tankla, toidupood ja apteek. Murastes tegutsevad kõige väiksemate jaoks kohalik lasteaed ja lastehoid ning ka 6. klassiline Muraste Algkool. Loodussõprade jaoks asub läheduses Muraste looduskaitseala, Türisalu pankrannik ning Muraste mõisa territooriumil asuv Muraste looduskool.

KRUNT
Krunt suurusega 2043 m² on optimaalse suurusega rajamaks sinna üksikelamu, üks kõrvalhoone ning ruumi jääb üle ka muruala jaoks. Pakutav krunt on pea terves ulatuses kõrghaljastatud, mis võimaldab ehituse käigus sinna rajada ka enda isikliku metsatuka. Erilise lisaväärtusena asub Teie koduukse lävest vaid 100 m kaugusel Muraste vaateplatvorm, kus näete võrratuid panoraamvaateid merele ja Tallinna tulede särale. Kuna krunt asub pankrannikul, siis maapind ei ole pehme ja vesine – soodustab ehitamist igal aastaajal.

DETAILPLANEERING JA KOMMUNIKATSIOONID
Tegemist on elamumaaga, kuhu võite rajada kaks hoonet: kuni kahekorruselise elamu ja ühe kõrvalhoone. Maksimaalne kõrgus on elamul 11 m ja abihoonel 5 m.
Suurim lubatud ehitusalune pind on 306 m² ja krundi täisehitusprotsent on 15%.
Hoonete minimaalne tulepüsivusaste on TP-3.
Krundile pääseb otse Kolmikkaare tänavalt, parkimine lahendatakse krundil.
Vee ja kanalisatsiooni lahendus on tsentraalne ning liitumine on krundi piiril. Elektriliitumine 3x40A on juba tehtud.

LISAINFO
Küsige julgelt lisainformatsiooni ja tulge vaadake krunt oma silmaga üle.

Võta ühendust

Priit Mäeorg


EST / ENG / RUS


+372 5343 9770
priit.maeorg@sellit.ee

Kirjuta maaklerile

Kas otsid partnerit, kes aitaks sul oma kinnisvara kiirelt ning efektiivselt müüa?

Võtame enda kanda kogu protsessi kinnisvara hindamisest kuni müügitehinguni. Selliti aktiivsed maaklerid aitavad üles seada atraktiivse müügikuulutuse, suhtlevad potentsiaalsete ostjatega ning viivad tehingu Sulle kasuliku lõpuni. Koostöös Sellitiga saavad Sinu kinnisvaraobjektid müüdud kiiremini ning parema hinnaga. Kinnisvara müük on meie abiga kiire, meeldiv ja efektiivne!

Loe rohkem Selliti kohta ›