Ajajuhtimine ja produktiivsus

See koolitus tugineb viiele olulisele teadmisele.

1.     Kõik edukad inimesed on osavad ajajuhtijad. Nad on hästi organiseeritud ja efektiivsed ning nad oskavad oma aega hinnata ja kasutada.

2.     80% tulemusest saavutatakse 20% tegevusega. Tööde tähtsusjärjekorda panemine on üks edu võti.

3.     Pidevad katkestused alandavad inimese IQ-d kuni kümme palli ja pikendavad tööks kuluvat aega keskmiselt kuus korda. 

4.     Vaimne ja füüsiline seisund määrab soorituse kvaliteedi.

5.     Targalt töötamine on vähemalt sama oluline või isegi olulisem kui kõvasti töötamine.

 

Koolituse sisu

Ajajuhtimise koolitusel saab osaleja vastuse igale alljärgnevale küsimusele.

•  Kuidas saavutada väiksema ajakuluga rohkem?

•  Kuidas vältida olulise tegevuse edasilükkamist?

•  Kuidas järjestada oma tegevusi tähtsuse põhjal?

•  Kuidas seada ja saavutada eesmärke?

•  Kuidas säilitada keskendumisvõimet ja maksimeerida oma ajupotentsiaali?

•  Kuidas vältida katkestusi?

•  Miks on oluline oma tööd planeerida ja kuidas tuleks seda täpselt teha?

•  Milliseid töövahendeid kasutavad kõige produktiivsemad inimesed?

•  Kuidas saavutada töös häid tulemusi, kahjustamata seejuures oma tervist ja eraelu?

•  Millised on suurimad produktiivsuse ja edukusega seotud müüdid?

 

Sihtrühm

Soovitame koolitust nii algajale kui ka edasijõudnule. Suurimat kasu lõikab koolitusest inimene, kes juhib projekte ja haldab pikaajalisi kliendisuhteid.

 

Investeering

Küsi meilt koolituse kohta pakkumist, kirjutades aadressile koolitused@sellit.ee.

  • /wp-content/uploads/2017/07/imageedit_110_8544151179.jpg
  • /wp-content/uploads/2017/07/imageedit_47_9819475933.jpg
  • /wp-content/uploads/2018/07/TAF_3618.jpg
  • /wp-content/uploads/2017/07/imageedit_58_3041122153.jpg

Andres Kiviselg

Koolitaja Andres Kiviselg on ennast tõestanud nii müügiinimese, -juhi kui ka koolitajana. Ta suudab teha kõiki neid asju korraga ja väga kõrgel tasemel.

Andres on ametlikult pärjatud Selliti müügialase musta vööga just eelkõige oma praktiliste oskuste eest: hoolimata tema väga suurest töökoormusest on ilmselt võimatu leida mõnda kolleegi, klienti, õpilast või koostööpartnerit, kes oleks kunagi näinud teda halvas tujus. Andres on ise tipptegija ja – mis veel tähtsam – ta on aidanud tegijaks saada ka teistel.

Sarja koolitustel räägib Andres kaasahaaravalt Selliti koolkonna parimatest praktikatest ning toob ka isiklikke näiteid juhtumite kohta, mis on teda nii karate kui ka müügi musta vööni jõudmisel saatnud.

Koolituse autor Tarmo Tamm on Selliti tegevjuht. Tema kogemuste pagasis on paljude eri toodete ja teenuste müümine nii lõpp- kui ka äritarbijale ning müügijuhi rolli täitmine arvukates projektides. Peale selle on ta müügitoetusagentuuri Promoset (www.promoset.ee) üks asutaja.

Tarmo on töötanud Eesti parimate müügiinimestega, ta on neilt õppinud ja ka ise parimaid koolitanud. Lisaks raamatule „Must vöö müügis“ on ta koostanud müügi e-õpiku „Müügi ABC. Kuidas müüa väiksema vaevaga rohkem?“ ning kirjutanud hulgaliselt artikleid müügi, turunduse, enesearengu ja ajajuhtimise teemal.

Tarmo kogemused arvudes:

  • vähemalt 12 eri toote ja teenuse müük;
  • müügijuhi roll vähemalt 14 projektis;
  • üle 10 000 tooteesitluse;
  • vähemalt 2000 müügiolukorra analüüs.

Kliendid ja koostööpartnerid

"Selliti koolitajad on ühed parimad, kes on meie ettevõtte töötajaid koolitanud. Terve koolituse aeg oli algusest lõpuni kaasahaarav ja põnev ning mis kõige tähtsam – koolitusest said töötajad praktilisi oskusi, mis võimaldavad koheselt tulemusi saavutada."
Heinar Põldma
Põldma Kaubanduse AS, tegevjuht
"Koolitus oli praktiline. Meeldis tohutult, et saime ise erinevaid tehnikaid läbi proovida. Koolitaja oli alati heatujuline, tõi palju näiteid ning ilmselgelt on Andresel must vöö müügis. Väga inspireeriv inimene. Aitäh!"
Merlin Kulbas
Realister OÜ
"Koolitaja sütitas ja inspireeris kõiki osalejaid, olenemata tegevusvaldkonnast!"
Annela Mets
GoWorkaBit
"Koolituse ja koolitaja juures meeldis põhjalikkus, avatus, asjatundlikkus ja see, et kõik oli kogemustele tuginev. Harjutused on väga head - need olid enamasti väga harivad. Koolitus ei ole laialivalguvalt mänguline. Meeldis ka see, et koolituse graafik oli tihe ja aegadest peeti kinni. Kõik meeldis!"
Indrek Metsamärt
ABC Kliima OÜ
"Koolituse ja koolitaja juures meeldis hea, avatud ja vabas stiilis suhtlus. Näited olid praktilised ja neid saab enda olukordadega seostada. Koolitus on konkreetne ja lihtsasti jälgitav. Kõik harjutused olid head ning viisid mugavustsoonist välja. See andis tõuke praktiliselt läbi proovida eelnevalt saadud teooria - nii kinnistus see paremini."
Kristo Epner
Adovinci
"Koolituse juures meeldis selle ülesehitus - meeldetuletused ja kindlasti aktiivne tempo. Selle tulemusel ei lähe mõte uitama ja fookus on paigas. Koolitaja on usin ja tubli - tõeline oma ala spetsialist. Ta ühtsustas erinevate valdkondade esindajad heade harjutuste ja asjakohasusega. Loeb punktuaalsus ja ajakavast kinnipidamine. Ettevalmistus on super!"
Heidi Västrik
Abel OÜ
"Koolituse õhkkond oli väga positiivne ning lisaks oli see ka praktiline ja väga arendav. Õppisin väga palju ja olen positiivselt meelestatud! Andres on ilmselgelt oma valdkonna spetsialist ja ta suutis teemasid selgelt käsitleda. Ta veendus, et kõik said asjast aru ja vajadusel selgitas üle."
Jaanus Murakas
Profikliima OÜ
"Meeldis, et koolitaja oli avatud suhtleja. Läbi lugude ja faktide loodi hästi seoseid. Koolitus oli hästi kaasahaarav ja teemad mängiti praktilisel läbi."
Aivar Tugedam
G.W. Berg OÜ
"Olen Sellitiga pikemat aega koostööd teinud ja julgen neid kindlasti soovitada. Meeskond on töökas, nii teoorias kui ka praktikas äärmiselt pädev ning nendega on lihtne asju ajada. Kindlasti suudab Selliti tiim tulla toime väljakutsetega, mis võivad tavalistele koolitajatele üle jõu käia."
Fred Krieger
Scoro Software, tegevjuht
"Tänu koostööle Sellitiga oleme suutnud viia oma teenindajad täiesti uuele tasemele. Süsteemne õpe, mida teostatakse individuaalselt, on taganud meile müügitulemuste pideva kasvu ning konsultantide pideva arengu. Kaasaegselt teostatud kontrollostud, paindlikkus ja adekvaatne tagasiside on nad muutnud meie silmis kasulikeks koostööpartneriteks. Koostöös Sellitiga on meil välja töötatud kaasaegne teenindusstandard, mis viib meid kindlasti lähemale meie eesmärgile – et Sangari poes töötaksid Eesti parimad teenindajad."
Märt Vagur
Sangar AS, endine jaekaubanduse müügijuht
"Elus tuleb ikka ette nö madalhetki, mil aku vajab laadimist ja motivatsioon tõstmist. Tarmo on üks neist vähestest, kelle poole sellisel puhul pöörduda. See mees on jõud, energia ning positiivsus- kõik ühes paketis. Soovitan!"
Lauri Luik
XI, XII ja XIII Riigikogu liige
"Selliti tiim tõi läbi professionaalsete müügikoolituste meie töötajatele uusi teadmisi ja aitas leida juhtkonnal paremad töötajate motiveerimise paketid, tänu millele tõusid oluliselt firma müügitulemused."
Kersti Piirmets
Fliis Trade OÜ, tegevjuht
"Mina usaldan inimesi, kes ei tunnista pealiskaudsust ega lepi keskpärasega, kes on valmis võtma aega, süvenema, otsima lahendusi ja need lahendused ka tööle panema. Tunnen Selliti meeskonnast Tarmo Tamme just täpselt sellise tegelasena. Sellit on toonud Eesti koolitusmaailma täiesti uue kultuuri ja lähenemise."
Keit Pentus-Rosimannus
Endine Eesti minister, hetkel Riigikogu liige
"Ootasime parimat tulemust ja saime üle ootuste tulemuse. Eriti hindan seda, et lisaks kokkulepitule aidati ka kandidaatide valikul ja väljaõppel. Samuti meeldis see, et arveldamine polnud tavapärane “raha ette ja kohe”, vaid toimus etapiviisiliselt ja pärast iga etapi edukat lõppu! Supertulemus ja kindlasti soovitan!"
Ingmar Pappel
Interinx OÜ, tegevjuht
"Oleme Selliti teenuseid kasutanud mitmel korral ja koostöö on end õigustanud. Suhtlus sujus väga ladusalt ning koolituskava paikapanemisel kaardistasime koos hetkeolukorra ning koolitusvajadused. Nende pikaajaline praktiline kogemus müügi valdkonnas aitas meil kiiresti üles leida valukohad ning panna kokku retsepti nende lahendamiseks. Pärast koolitusprogammi läbiviimist, mis muu hulgas hõlmas müügikonsultantide juhendamist ka reaalses töösituatsioonis, on meie ettevõtte silmast-silma müügisuuna kasv olnud märkimisväärne."
Aet Viira
MTG/Viasat, endine müügidirektor