Mis on Sellit?

Sellit on Eesti esimene täisteenust pakkuv müügiagentuur, mis tegeleb nii müügikoolituste, tarkvaraarenduse, edasimüügi kui ka personalivahendusega. Aitame inimestel oma müügitulemusi ja elu järgmisele tasandile viia! Meie missioon on aidata inimestel võita! Töötame koos Eesti tuntuimate ettevõtetega ning laieneme ka ise väga hoogsalt - seega leiame tegijatele alati rakendust!

Mida usume?

  1. 1. Edu algab seal, kus lõppeb mugavustsoon!
  2. 2. Suhtumine > kogemused!
  3. 3. Amatöör harjutab seni, kuni tal tuleb asi ühe korra välja. Professionaal õpib ja harjutab seni, kuni ta ei suuda enam eksida!
  4. 4. Edukas inimene teeb täna seda, mida väheedukas ei ole nõus tegema. Tänu sellele saab edukas homme teha seda, mida väheedukas ei suuda või ei saa.
  5. 5. Tähtis ei ole see, mida sa tead, vaid see, mida sa teed.
  6. 6. Work hard, play harder!

Koos tippu!

Öeldakse, et oled keskmine viiest inimesest, kellega kõige rohkem suhtled. Meie oleme sellega 100% nõus - kui keegi ei tee Sind tugevamaks, teeb ta Sind nõrgemaks. Sellit koosneb positiivsetest, edumeelsetest ja kõrge tööeetikaga noortest inimestest. Me treenime, töötame, võistleme ja võidame koos. Lisaks on Sul võimalus töötada koos tipptasemel treenerite (Andres Kiviselg, Elli Valla, Tarmo Tamm) ja suurepäraste koostööpartneritega. Loe ka: Minu esimene aasta müügis (Daniil Valme, Selliti müügipartner)

Otsime järgmisi Sellitlasi:

Digiteenuste müügikonsultant (kaubanduskeskustes)
Lisainfo: talent@sellit.ee 

Sellit OÜ

Pärnu mnt 12, Tallinn, 10148
Reg: 10221358

Näita juhiseid ›