Müüa maja, Vähi 3, Kakumäe, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

620 000 €
1640 €/m2
Võta ühendust ›
Tube:
11
Üldpind:
378.2 m2
Krundi suurus:
1180 m2
Korrus:
2
Ehitusaasta:
2008
Seisukord:
Heas korras
Lisainfo: Müüa stiilne kahe korteriga paarismaja mere lähedal rahulikus Kakumäe asumis. Tegemist on kogenud arendaja enda ja tema pere koduks ehitatud majaga. Seda iseloomustab kõrge heaperemehelik ehituskvaliteet, maitsekas disain ning tipplahendused.

HEA PAIK ELAMISEKS

Vähi 3 asub rahulikus Kakumäe asumis. Piirkond on ideaalne inimestele, kes tahavad elada looduslähedases keskkonnas eemal suurematest teedest ja mürast, kuid siiski omada kiiret ühendust kesklinnaga. Terve asum on täis haljastust, mille vahel looklevad väiksemad sõidu- ja kergliiklusteed. Tervisesportlastele on rohkelt võimalusi, kus jalutada, joosta ning sõita rulluiskudega või rattaga. Liivarand jääb Teist vaid 10 minutilise jalutuskäigu või veel kiirema rattasõidu kaugusele. Rannal peesitamise kõrval on Kakumäe rand populaarne paik ka surfamiseks. Kohapeal on olemas oma surfiklubi, kes oskab Teid vajadusel juhendada.

Kakumäe jahisadamas käib vilgas arendustegevus, mille visioon on kerkida üheks oluliseimaks merenduskeskuseks Läänemere piirkonnas. Seal hakkab tegutsema jahtklubi ja laste purjetamiskool ning pakutakse muid sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi.

Piirkonna infrastruktuur ning ühistranspordiliiklus paranevad pidevalt. Suure liikluskoormusega Haabersti ringi rekonstrueerimisega alustatakse sel suvel. Bussiliine on tulnud juurde ning liikumise sagedus on suurenenud. Vähi tänavale lähedasest bussipeatusest lähevad liinid 41 ja 41B, 21A nii otse linna kui Õismäele. Lähimasse Rocca Al Mare kooli liiguvad bussid täpselt tundide ajaks, seega lapsed saavad toimetada iseseisvalt. Läheduses on olemas lastehoid. Veerise tänaval avatakse peagi uus lasteaed (sügis 2017).

Lisaks on läheduses Rocca Al Mare kaubanduskeskus, Arigato spordikompleks, Škoda jäähall, Rocca Al Mare tennisekeskus, Saku Suurhall, restoran Talleke ja Pullike jt. Suviti on populaarsed Kakumäe kohvikute päevad, kus kohalikud elanikud saavad tõsta välja oma aiamööbli ning demonstreerida oma kokkamisoskust ning külalislahkust.

LISAINFO
Majal on olemas kasutusluba, mis on kehtiv hoone esialgsele osale (2008) kui ka hiljutisele juurdeehitusele (2015). Digiteenused tulevad majja läbi Telia optilise kaabli. Parkida on võimalik nii garaažis kui aiaga piiritletud hoovis.

Võta ühendust

Priit Mäeorg


EST / ENG / RUS


+372 5343 9770
priit.maeorg@sellit.ee

Kirjuta maaklerile