Müüa maja, Veskimäe, Harmi, Kose vald, Harjumaa

219 900 €
627 €/m2
Võta ühendust ›
Tube:
6
Magamistube:
5
Üldpind:
350.9 m2
Krundi suurus:
7452 m2
Korrus:
2
Seisukord:
Heas korras
Energiamärgis:
B
Lisainfo: Üks Harjumaa ilusaimatest kodudest! Krundi suurus 7452 m².

ASUKOHT
Sõites mööda neljarealist Tallinna-Tartu maanteed pealinnast välja, jõuate peagi Kose-Ristile. Sealt veel mõni kilomeeter edasi mööda Eesti maalilist loodusmaastikku – ja juba oletegi armsas Harmi külas, kus Teid ootab ees Veskimäe talu.

ELUKESKKOND
Harmi asub Tallinnast vaid pooletunnise autosõidu kaugusel. Samal ajal on see küla linnast piisavalt kaugel, et võite ennast tunda nagu maal: privaatselt, turvaliselt ja loodusega kooskõlas.
Tänu toimekale kogukonnale on lähikonnas olemas kõik eluks vajalik.
– Kohalikus Uue-Harmi mõisahoones tegutseb kuueklassiline Harmi põhikool.
– 3 km kaugusel Habaja külas on pood, lasteaed, raamatukogu, perearst, pensionäride keskus ja külaselts.
– 8 km kaugusel asuvas suuremas, Kose alevikus on ka keskkool, spordisaalid jms.
– Läheduses asub veel maailma inspireerivaimaks butiikhotelliks tunnistatud Kõue mõis.

STIILNE JA MUGAV MAAKODU
Ka Veskimäe talu pole tunnustustest ilma jäänud: 2013. aastal pälvis see paik Harjumaa kauneima kodu konkursil teise koha.
Maja iseloomu kujundavad 300 aasta vanused paekiviseinad. Need on jäänud ajast, kui Veskimäed kasutati Uue-Harmi mõisas peatuvate teeliste majana.
2007. aastal alustatud kapitaalremont ühendas Veskimäel ajaloolise tänapäevasega, mille tulemuseks on miljööväärtuslik kõikidele standarditele vastav elamu. Paekiviseinad koos mahedate pruunide ja beežide toonidega teevad kodu hubaseks. Rohelised taimed ja vahvad värvilised detailid hoolitsevad püsiva värskuse ning elurõõmu eest.

Planeeringult on Veskimäe talu hästi läbi mõeldud. Maja on piisavalt ruumikas, et võõrustada külalisi ja korraldada üritusi. Samal ajal on see piisavalt väike, et pakkuda perele hubasust ja kodutunnet.
Köetavat pinda on majas kokku 270 m2.
– Esimesel korrusel on avar elutuba koos kaminaga ning funktsionaalne köök. Lisaks asuvad alumisel korrusel veel lugemisnurk, saun koos eesruumi ja dušinurgaga, WC ning majapidamisruum.
– Teisele korrusele jäävad puhkeala ja viis ruumi, mida saab kasutada nii magamistoa kui ka kontorina.

Eluruume ühendab õuealaga suur terrass, kuhu pääsete otse köögist. Seega saate kiirelt viia kogu vajaliku toidumoona õues oleva suitsuahjuni ja panna söögi hakkama. Ise võite samal ajal minna võrkpalliväljakule sõpradega mõõtu võtma. Laste pärast ei pea liialt muretsema, sest nemad saavad joosta muruplatsil ja tegutseda laste mängumajas.

KOMMUNAALID
Maja on mõnusalt soe ja seejuures ökonoomne: hoonele on antud energiamärgis B! Maja köetakse vesipõrandaküttega, mille soojusallikaks on maasoojuspump. Samuti on olemas kamin.
Aasta arvestuses on kommunaalkulud keskeltläbi vaid 110 €/kuu. Vesi tuleb kohalikust puurkaevust ning on puhas ja hea maitsega.

VÕIMALUS ETTEVÕTLUSEKS
Veskimäe talu võib olla Teile õdusaks koduks ja ühtlasi kohaks, mis aitab Teil ellu viia nutikaid ideid.
Näiteks praegu toimetab majas Koolituskodu, mis pakub ettevõtetele ja väiksematele rühmadele hubast võimalust õppida ning viia koostöö järgmisele tasandile. Kui soovite, siis on Koolituskodu kaubamärk koos väljakujunenud klientuuriga Teie ideedele avatud.

Elumaja juurde kuulub 80 m2 garaaž, mida võite kasutada ka tootmisruumina. Ehitades garaažile välja teise korruse, saaksite juurde 80 m2 lisapinda.

VÕTKE KINDLASTI ÜHENDUST!
Veskimäe on just Teie jaoks loodud, kui otsite pesa, mis asuks eemal liiklusummikutest ja pidevast kiirustamisest. Siin saate õues suvel hommikumantlis kohvi nautida, häirimatult raamatut lugeda või hoopis sõpradega grillida ja sauna teha. Kindel on see, et Veskimäel saadab Teid rõõm ja harmoonia: Teie lapsed võivad selles paigas turvaliselt areneda ning Teie head ideed vabalt lennata.

Võta ühendust

Priit Mäeorg


EST / ENG / RUS


+372 5343 9770
priit.maeorg@sellit.ee

Kirjuta maaklerile